מתלבטים? מעוניינים בייעוץ?
דברו איתנו 1700557500
תוספות שיער
היום כל אישה שנייה מתהדרת בתוספות שיער המעניקות לשערה נפח, אורך, מראה בריא, רענן וצעיר. נשים רבות המגיעות אלינו למכללה סובלות משיער דק, שברירי ודליל, הן רוצות להחזיר לעצמן את המראה של גיל 18 עם השיער הארוך והמלא ואינן מוכנות להתפשר על פחות מכך! ובצדק! למה לעבור את היום עם שיער המוריד לך מהביטחון העצמי ומוריד לך מהמצב רוח כאשר את יכולה בטיפול אחד ליהנות משיער בריא ומלא?


מה גורם לשיער דליל?


לחץ נפשי, מתחים, לקיחת תרופות שונות, טיפולים בעקבות מחלה, ועוד מגוון גורמים יכולים לשבש את צמיחת השיער הטבעי ולגרום לכך ששיערכם יראה לא במיטבו. אבל זוהי לא סיבה לכך שעליך להיכנע למצב - כי יש פתרון והוא כאן ממש בהישג ידך - תוספות שיער טבעיות במגוון שיטות התאמה המותאמות באופן אישי ללקוחה עquot;פ הצבע הנכון, המרקם, סוג השערה ושיטת החיבור האידיאלית. תוספות שיער עושים רק במקום מקצועי ואין להתפשר על איכות השיער, חשוב לבחור נכון על מנת ליהנות ממראה טבעי ושופע מבלי שבסביבתך ישימו לב שאלו בעצם תוספות שיער - זה סוד הקסם.


שיטות ההתקנה השונות


לכל אישה מתאימה שיטה שונה וכל אישה בוחרת מתוך ניסיונה או על פי העדפותיה בשיטת החיבור המומלצת ביותר עבורה - כמובן שבייעוץ מקצועי של בעל מקצוע מנוסה בתחום. להלן מספר דוגמאות חיבור לתוספות שיער: קליפסים (מדובר על סיכות קלילות אשר אינן נופלות או נשמטות, ומוצמדות לשיערך באופן מהיר וקל, התוספות הן יומיומיות וניתן להסירם באופן עצמאי בכל עת. הדבקה - בשיטת ההדבקה תיהנו מתוספות שיער למספר חודשים, פעולת החיבור מתבצעת עquot;י דבק מקצועי המוסר במים וחזק בעוצמתו. הלחמה - מדובר על חרוזים קטנים המוצמדים אל שורש השערה ומכילות בתוכן מקבץ קט של שערות... מעצב השיער מלחים לשערך הטבעי מספר קבוצות שכאלו מה שמעניק בסופו של דבר לשיערך מראה שופע ומלא. מגוון אפשרויות נוספות של התאמת תוספות שיערך לפי סוג שערך ומבנהו תוכלי למצוא באתר שלנו ובמכללה שלנו. למידע נוסף אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולקבל את כל הפרטים.


מגוון מכללות הפרוסות ברחבי הארץ


מגוון מכלות למקצועות היופי מציעות לכם טיפולי תוספות שיער במחיר הטוב ביותר בארץ! ראשית תיהנו מייעוץ מקצועי ואישי לגבי התאמת התוספת הנכונה עבורכם, שיטת החיבור האפקטיבית ביותר לראשכם, והצעת מחיר מסודרת. לאחר מכן תוכלו ליהנות מטיפול אישי וליווי צמוד לכל אורך הטיפול. עם ניסיון של למעלה מ 25 שנה בעולם היופי והספרות אין ספק שבחרתם במקום הנכון! אנו מזמינים אתכן להגיע לאחת מהמכללות המובילות בארץ, ליהנות, להתרשם והכי חשוב ליהנות משיער מושלם, בריא ויפה.

רוצים ייעוץ
לגבי קורס מסויים?