מתלבטים? מעוניינים בייעוץ?
דברו איתנו 1700557500
החלקות
בשנים האחרונות טרנד החלקות השיער הפך להיות חלק עיקרי במכוני היופי, המספרות, סלוני השיער ועוד... כל אישה/בחורה מבקשת להיות עם שיער חלק, גולש ובריא ופונה למיטב המומחים על מנת להתחדש בהחלקה מותאמת אישית עבורה. מה היא החלקת שיער? החלקת שיער מבוססת על תהליך של החדרת תרכובות שונות לתוך השערה, וכך גורמות לשינוי סוג השערה והמבנה שלה. קיימות מגוון שיטות החלקה ועל מעצב השיער להתאים את סוג ההחלקה לשיער הלקוחה באופן אישי ובטוח.


מהי החלקה יפנית?

אז אם התעניינתן בהחלקה אין ספק שיצא לכם לשמוע על המונח quot;החלקה יפניתquot;, בהחלקה יפנית מורחים את השיער באופן קפדני בתרכובת ההחלקה, לאחר מכן מחליקים את השיער עquot;י מחליק מקצועי, מורחים את החומר הסופי שסוגר את הפורמולה המיוחדת ה quot;יפניתquot;, ובכך מסתיים לו התהליך, השיער הוחלק ויש לחזור על פעולה זו רק לאחר כמה חודשים כאשר השורש מתחיל לצמוח מחדש. למי מיועדת ההחלקה היפנית? בעיקר לנשים ובחורות בעלות שיער עבה ובריא, חשוב לבצע את ההחלקה רק עquot;י איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון בלבד!


איזו עוד סוגי החלקות קיימות?


להחלקה היפנית מתווספת גם ההחלקה הברזילאית.. ההחלקה הברזילאית היא גם החלקה משקמת והיא נועדה בעיקר לנשים בעלות שיער בעייתי, יבש או פגום. הפורמולה הברזילאית המיוחדת מכילה קראטין שמעניק לשערה מבנה חדש ובריא, לאחר מריחת הפורמולה עוברים על השיער עם מחליק חשמלי מקצועי ולאחר מכן הפעולה הסתיימה ואתן נהנות משיער בריא וחלק כמשי. אז אם בעלת שיער פגום, לאחר הרבה צביעות, או יבש במיוחד ההחלקה הזו היא בשבילך! גם החלקה זו יש לבצע רק על מעצב שיער מקצועי ובעל בקיאות בתחום ההחלקות. ובנוסף לכך קיימת החלקת קראטין - גם היא מיועדת לשיער יבש, צבוע או פגום שיש לחדשו. מורחים את חומר ההחלקה בדומה לצביעת שיער רגילה, משאירים את התרכובת על הראש במשך שעה - שעתיים, בהתאם למבנה השערה הנוכחי של הלקוחה, לאחר מכן שוטפים במים ובאמצעות מחליק שיער חשמלי מחליקים את השיער באופן סופי. לא משנה איזה החלקת שיער תבחרו - זכרו תמיד לבחור באיש מקצוע שקיבלתם עליו המלצות וביקורות חיוביות בלבד ושראיתם תוצאות טובות על לקוחותיו.


מכללות בישראל


בישראל תוכלו למצוא מגוון מכללות שיעניקו לכם שירות מצויין ומקצועי בכל מה שנוגע להחלקות שיער ועוד... התוצאות מדברות בעד עצמן! אין ספק שאת הולכת ליהנות בקיץ הקרוב מ שיער חלק ומשי. אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר שלנו, להתרשם וליהנות ממגוון טיפים והמלצות מעולם השיער. למידע נוסף אודות החלקות שיער השונות היכנסו לאתר והתרשמו.

רוצים ייעוץ
לגבי קורס מסויים?